To już 10 edycja Wakacji z Tenisem w Swarzędzu. Zapraszamy na turnusy tygodniowe półkolonii przez całe wakacje.

Dla Kogo: dla dzieci od 6 roku życia. Dla dzieci i młodzieży, które nigdy nie grały w Tenisa Ziemnego oraz dla tych dla których Tenis stał się pasją. Zajęcia sa prowadzone w grupach na podstawie wieku oraz poziomu gry uczestników Półkolonii.

Termin: każdy turnus trwa 5 dni – od poniedziałku do piątku. Zajęcia się odbywają od godziny 9.00 do godziny 16.00 Zapewniamy opiekę nad dziećmi od godziny 8.00 do godziny 17.00.

Miejsce: Strefa Sportu Tenis & Fitness na os.E.Raczyńskiego 3/50 w Swarzędzu, kryte korty tenisowe, recepcja Klubu, plac zabaw obok Klubu, boiska sportowe obok Klubu, teren zieleni wokół obiektu.

Program Tenis: codziennie 2 godziny treningu Tenisowego ma kortach tenisowych. Program Tenis 10, autorski program treningowy doskonalenia techniki

Zajęcia sportowe: piłka nożna, uni hokej, koszykówka, rywalizacja drużynowa

Gry zespołowe – podchody / rebusy / gry planszowe / zabawy na placu zabaw obok Klubu / boiskach wielofunkcyjnych

Atrakcje dodatkowe: wycieczka do Parku Linowego Pyrland Park, Warsztaty Kulinarne, Warsztaty Plastyczne, Warsztaty DIY

 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU I ZAPISY W celu dokonania zapisu na Półkolonie należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny w Recepcji Klubu.

Istnieje możliwość rezygnacji / przesunięcia rezerwacji z danego turnusu w razie choroby lub nagłego wypadku po ustaleniu z Klubem.

WPŁATA ZALICZKI W celu rezerwacji miejsca na Półkolonie, prosimy o dokonanie wpłaty 100 PLN tytułem zaliczki najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem danego Turnusu (Poniedziałek). Pozostałą opłatę należy uregulować w pierwszym dniu rozpoczęcia zajęć. 

POTWIERDZENIE UDZIAŁU w Półkoloniach wraz z Planem Dnia będzie przesłane do zainteresowanych klientów w formie mailowej. Klub uzależnia rozpoczęcie turnusu od ilości zapisanych uczestników. Minimalna ilość dzieci w grupie to 8 osób. W sytuacji nie zebrania minimalnej liczby uczestników, Klub zastrzega sobie prawo do odwołania danego turnusu lub zaproponowania innego terminu.