Swarzędz CUP 2019 – Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego men’s OPEN

Rywalizacja toczyła się o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. W tegorocznym turnieju wzięło udział 15 zawodników. Rozgrywki odbywały się w systemie pucharowym. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczył p. M. Sobierajewicz. Zwycięzca odebrał puchar z rąk p. Tomasza Zwolińskiego – Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. Drugie miejsce wywalczył p. M.Laufer, trzecie miejsce zajął p....

Rywalizacja toczyła się o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. W tegorocznym turnieju wzięło udział 15 zawodników. Rozgrywki odbywały się w systemie pucharowym. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczył p. M. Sobierajewicz. Zwycięzca odebrał puchar z rąk p. Tomasza Zwolińskiego – Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. Drugie miejsce wywalczył p. M.Laufer, trzecie miejsce zajął p. T.Rój.

Na wysokości zadania stanęli też lokalni sponsorzy. Pula nagród wynosiła łącznie 1000 zł. Partnerem turnieju był m.in. dystrybutor marki PRINCE, Klub Remplus Fitness. W tym roku zaproszono do współpracy Catering Dietetyczny Co Do Grama, który zapewnił poczęstunek dla uczestników wydarzenia. Patronem medialnym Turnieju był Tygodnik Swarzędzki.

Mamy nadzieję dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, tym samym przyczyniając się do rozpowszechniania tenisa ziemnego w Swarzędzu.